Dni Akademickie 2019- Wdział Biologii.

Kornelia Kręciszewska odebrała w dniu dzisiejszym Stypendium Marszałka Województwa Lubuskiego. Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że nasza uczennica znalazła się w gronie najzdolniejszych uczniów naszego województwa.

Moi kochani !!!  Szkolny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w tę cudowną licytację. Podczas 27. finału WOŚP udało nam się zebrać kwotę w wysokości 5152,59zł!!!

Wykłady na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM w Poznaniu

Tropikalna podróż dookoła świata w Palmiarni Poznańskiej.Grupa geograficzna LO

Konkurs na najładniej udekorowaną klasę w LO.

Róża Masiewicz brała dzisiaj(17.12.2018r.) udział w finale Konkursu Języka Niemieckiego i Angielskiego organizowanego przez Collegium Polonicum w Słubicach i zajęła I miejsce w kategorii języka niemieckiego😁. Gratulacje!!!

Z ogromną radością gościliśmy w murach naszego liceum Panią dr Annę Piesiak- Robak, która wygłosiła wykład " Tradycja walk narodowowyzwoleńczych w Wielkopolsce".

Licealiści mieli okazję odwiedzić Bibliotekę Uniwersytecką w Poznaniu i poczuć tę wspaniałą naukową atmosferę. Uczniowie wysłuchali wykładu na temat historii komiksu oraz odwiedzili czytelnię, w której znajduje się zbiór 15 tysięcy komiksów.

Intelektualna uczta na Wydziale Historycznym UAM.

Reklama społeczna w wykonaniu kreatywnych uczniów klasy Ib.

Już po raz kolejny uczniowie naszego liceum wzięli udział w akcji Polskiego Czerwonego Krzyża "Godne dzieciństwo". Brawo Ewelina, Agata i Dominika!

7.12.2018r. Róża Masiewicz z klasy drugiej naszego liceum zajęła 6 miejsce w szóstej edycji Otwartego Dyktanda z Języka Niemieckiego na Uniwersytecie Zielonogórskim. Gratulujemy!!!
  • Najnowsze wieści ze świata humanistyki: Marysia Kuszyńska (3c) została wyróżniona w prestiżowym XV Ogólnopolskim Konkursie na Esej ( w tym roku "Podróże z Andrzejem Stasiukiem")! To już czwarty laureat tego konkursu z naszego liceum! Marysi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Nasz uczeń odbiera stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Konkurs mikołajkowy

Wykłady na Wydziale Historycznym UAM.

Udział naszych licealistów w Wielkim Teście wiedzy o niepodległości.

Dzień dla Niepodległej w Liceum Ogólnokształcącym im. Heliodora Święcickiego w Międzyrzeczu.
strona:

ul. Staszica 22b